Ekonomiškas angaras:

Destima – Ekonomiškas angaras. Projektuojame ir pastatome tvirtus ir patikimus stačiasienius angarus pagal užsakovo poreikius ir techninius reikalavimus.

Destima „Ekonomiškas“ angaras – vienas iš populiariausių UAB „Destima“ statomų angarų rūšių dėl savo paprastumo ir geros kainos. Tai puikus pasirinkimas žemės ūkio, gamybos, logistikos įmonėms ir profesionalams, norintiems greitai ir kokybiškai įsirengti angarą įvairiems poreikiams. Ekonomiškas angaras gali būti nuo 10 iki 30 metrų pločio. Jis statomas ant gręžtinių pamatų (tai reiškia, kad viso angaro ploto nebūtina betonuoti), kas pagreitina angaro statybą ir ženkliai sumažiną bendrą pastato kainą. Lengvos ir patvarios konstrukcijos, galimybė komplektuoti su ventiliacijos ir stoginio apšvietimo angomis (stoglangiais) – mūsų statinių privalumas, kurį vertina didžioji dauguma mūsų klientų. Konstrukcijos yra padengtos karšto cinko danga arba epoksidinių dažų sistema, todėl atspari korozijai ir išoriniams poveikiams. Konstrukcijos gaminamos pagal ISO EN1090 standartą. Sienoms ir stogui naudojamos įvairios dangos pradedant pigiausiu tentu ir baigiant daugiasluoksnėmis plokštėmis. Dėl šios priežasties pastatas gali būti tiek nešiltintas, tiek šiltintas. Taip pat konstrukcija leidžia pastatą apšiltinti eksploatacijos eigoje, pasikeitus užsakovo poreikiams. Mūsų statomi angarai atitinka STR ir Eurocode keliamus reikalavimus, jiems suteikiamos garantijos pagal Lietuvos Respublikos Statybos Įstatymą. Tai greitai pastatomas, lengvai perkeliamas ir patikimas angaras įvairiems sandėliams, žemės ūkio technikai, produkcijos laikymui, gamybos dirbtuvėms, logistikai ir kitoms sritims.

Angarus statome jau beveik dešimtmetį, todėl galime garantuoti aukštą kokybę ir protingus darbų atlikimo terminus, bei sąlygas. Mums savo angarų įrengimą patikėjo nemažai Lietuvos ir užsienio įmonių, tad geriausiai apie mūsų darbų kokybę kalba mūsų atlikti darbai.

hangar icon

Lengva konstrukcija

hangar icon

Cinkuota arba dažyta nešančioji konstrukcija

hangar icon

Mažiausia kv. m. kaina tarp pastatų, atitinkančių STR ir Eurocode reikalavimus

hangar icon

Galimos dangos: tentas, profiliuota skarda, daugiasluoksnės plokštės

hangar icon

Lengvai perkeliamas

hangar icon

10, 12, 15, 18, 20, 24, 25, 30 metrų standartiniai pločiai