Destima teikiamos paslaugos

Elektros instaliacija

Mes turime įgyję ilgametę patirtį elektros montavimo srityje. Mes siūlome tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims visas elektros instaliacijos, montavimo ir valdymo sistemų įrengimo paslaugas, kurios geriausiai atitinka kiekvieno iš jų poreikius. Mūsų turimų produktų įvairovė leidžia suteikti mūsų klientams stabilios gamybos bei laisvosios rinkos privalumus. Elektros tinklai ir įranga nuolat auga ir plečiasi, nieko nuostabaus, kad mūsų-vartotojų priklausomybė nuo jų taip pat sparčiai stiprėja.

Mes savo klientams rengiame elektros instaliavimo projektus, kurių dėka nustatomas galingumas, kuris reikalingas konkrečiam objektui funkcionuoti. Labai svarbu kokybiškai ir profesionaliai sumontuoti elektros tinklų sistemą, nuo kurios priklauso patalpų ar gamyklų efektyvumas. Mūsų darbuotojai turi visas reikalingas licencijas ir kvalifikacijas, todėl mes teikiame tik kokybiškas paslaugas ir visada sutartu laiku.

Vandentiekis, nuotekos

Mūsų darbuotojai yra patyrę specialistai įrenginėjant lauko vandentiekio sistemas į skirtingų tipų pastatus, bei randa pačius geriausius nuotekų valymo sprendimus savo klientams. Mes renkamės tik aukščiausios kokybės medžiagas pagal CE standartus, todėl galime užtikrinti, kad vandentiekis tarnaus ilgiau ir tai leis jums sutaupyti. Mūsų darbuotojai visada pasiruošę patarti kaip pigiau, kokybiškiau ir greičiau įvesti vandentiekį į jūsų pageidaujamą objektą. Kiekvieną užklausimą, ar projektą sprendžiame individualiai pagal jūsų pageidavimus ir taip kartu randam pačius geriausius sprendimus.

ŠVOK

Mes specializuojamės šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų projektavime. Atliekame nuo gyvenamųjų namų iki didelių komercinių patalpų sistemų projektavimą. Mūsų specialistai nemokamai gali pakonsultuoti optimaliausių sprendimų klausimais, teikiame komercinius pasiūlymus, bei ruošiame sąmatas, o platus sprendimų spektras suteikia galimybes įrengti optimalias ir šiuolaikiškas sistemas. Mūsų komanda efektyviai optimizuos techninius projektus bei tinkamai parengs visą reikiamą dokumentaciją.

Fasadų montažas

Atlikti projektai

Destima angaras
Specializuotas angaras Kaune
Angaras Panevežyje
Užkandinė todžė statinys