Populiarus angaras:

Destima – Populiarusis angaras: žemės ūkiui, logistikai, gamybos pramonei ir verslui.

Angaras turi būti tvirtas, nelaidus vandeniui ir atsparus išorinėms sąlygoms. Montuojame angarus, kurie atlaiko 1,2 KN/m2 ir 1,6 KN/m2 (atitinkamai 120 kg/m2 ir 160 kg/m2) sniego apkrovos regionus. Taip pat orientuojamės į III vėjo apkrovos regioną. Tai reiškia, kad mūsų statiniams nėra baisios pūgos ir dideli vėjai.

Angarai statomi taip, kad galėtų būti bet kada apšildomi. Šiltinimo medžiagos ir savybės priklauso nuo kliento poreikių. Kartais pasitaiko, kad reikalingi ne šilti, o šalti angarai, kurie vasarą nepraleidžia karščio (ne paslaptis, kad skarda įkaista nuo saulės) ir išlaiko tam tikrą vėsią temperatūrą. Tokie angarai reikalingi žemės ūkio sektoriui ir kai kuriems sandėliams. Gamybos sektoriui paprastai reikia priešingų sąlygų – šiltas angaras, kad būtų galima sudaryti palankias sąlygas darbuotis žmonėms.

Populiarus angaras pavadintas ne be reikalo, nes ši konstrukcija yra itin dažnai pasirenkama mūsų klientų, kurie pageidauja ilgalaikio, tvirto ir universalaus statinio, kurį galima nesunkiai pritaikyti pačioms įvairiausioms reikmėms.

Angaras turi didelius pakeliamus vartus, su mažomis durimis darbuotojams įeiti. Jis gali būti montuojamas su specialiomis apšvietimui skirtomis ertmėmis sienose ir lubose, jei yra natūralaus apšvietimo poreikis. Taip pat angare yra puiki ventiliacija.

Angarus projektuojame ir montuojame laikydamiesi ISO EN1090 standarto. Produkcija atitinka STR ir Eurocode keliamus reikalavimus. Mūsų angarai atitinka Statybos inspekcijos keliamus reikalavimus, todėl nebūna problemų dėl jų pripažinimo tinkamais naudoti.

hangar icon

Cinkuota arba dažyta nešančioji konstrukcija

ikona

Itin lengva konstrukcija

ikona

Galimos dangos: daugiasluoksnė skardos danga, profiliuota skarda

ikona

10, 12, 15, 18, 20, 24, 25, 30 metrų standartiniai pločiai

ikona

Pastatomas per 5-7 savaites

ikona taisymas

Nesunkiai apšildomas