Specializuotas angaras:

Destima – Specializuotas angaras suprojektuojamas pagal klientų lūkesčius ir poreikius.

„UAB“ Destima stato 4 rūšių angarus skirtingiems klientų poreikiams, tačiau kartais pasitaiko tokių atvejų, kad net ir su gana standartizuotais produktais negalime patenkinti visų klientų poreikių. Tada darbo imasi mūsų itin kvalifikuotų projektuotojų komanda, kuri gali suprojektuoti kliento reikalavimus patenkinantį angarą. Montuotojams irgi gali būti daugiau iššūkių su nestandartinės paskirties ir išmatavimų angarais, reikalinga papildoma statybos technika ar didesnė statybininkų komanda. Tai automatiškai gali padidinti statybos kaštus, todėl turime iš karto numatyti viską, kad klientui pateiktume tik galutinę sąmatą.

Paprastai angarai yra gana standartinio pločio ir aukščio. Specializuoti angarai tokiems reikalavimams „nepasiduoda“. Galime padaryti bet kokio pločio ir bet kokio aukščio angarus, kad tik būtų išpildomi kliento techniniai reikalavimai.

Specializuoti angarai statomi rečiau, tačiau galime pasidžiaugti, kad mūsų komanda yra pakankamai profesionali ir pajėgi susitvarkyti su tokiais iššūkiais.

angaro modelis
angaro modelis
angaro modelis
angaro modelis
angaro modelis
angaro modelis