Tvirtas angaras:

Statome tvirtus stačiasienius angarus pagal užsakovo poreikius ir techninius reikalavimus.

Tvirtas angaras – specifinis statinys žemės ūkio sektoriui. Nors plieninės konstrukcijos yra pakankamai tvirtos visose UAB „Destima“ montuojamų angarų tipuose, šis angaras pasižymi unikalia savybe – galimybe atramines sienas pastatyti iš betono. Yra montuojamos papildomos konstrukcijos ir sudaromos sąlygos sienų betonavimui. Jos betonuojamos iki pasirenkamo aukščio, nebūtina betonuoti ištisai nuo apačios iki pat viršaus. Betonavimo aukštis priklauso nuo užsakovo poreikių ir pasirinktų sandėliavimo sistemų reikalavimų. Dirbame su patikimais betonavimo darbų partneriais, todėl galime užtikrinti, kad sienos bus įrengtos kokybiškai, pagal visus techninius reikalavimus. Sandėliavimo sistemos statomos viduje pagal kliento poreikius ir planus.

Tokie tvirti angarai yra labai populiarūs žemės ūkio sektoriuje, nes juose gali būti sandėliuojami ir laikomi birūs produktai – įvairūs grūdai, pašarai, trąšos, ir t.t. Taip pat šiuos angarus renkasi kai kurių specializacijų sandėliai, nes juose gali būti ilgą laiką laikomos ir ne žemės ūkyje naudojamos medžiagos.

Angarus statome nuo 2008 metų, todėl dirbame efektyviai ir profesionaliai. Mūsų darbams suteikiamos garantijos pagal Lietuvos Respublikos Statybos įstatymą. Konstrukcijos gaminamos naudojant kokybiškas medžiagas ir laikantis ISO EN1090 standarto. Produkcija atitinka STR ir Eurocode keliamus reikalavimus.

hangar icon

Cinkuota arba dažyta nešančioji konstrukcija

ikona

Galimos dangos: tentas, profiliuota skarda, daugiasluoksnės plokštės

ikona

Lengvai įrengiamos sienos ar aruodinė sistema birių produktų sandėliavimui

ikona

10, 12, 15, 18, 20, 24, 25, 30 metrų standartiniai pločiai

ikona

Paprasta pastato priežiūra, nėra neprivažiuojamų erdvių

ikona

Nėra nereikalingų ertmių, todėl lengva pastatą dezinfekuoti ir valyti